Grudzień to dobry czas dla miłośników mocnych, metalowych damskich wokali.

Na polski koncert Within Temptation i Evanescence zapraszamy 5 grudnia 2022 roku do gliwickiej Areny. W roli supportu wystąpią Szwedzi ze Smash Into Pieces. Jeśli jeszcze nie kojarzycie tej nazwy, warto sprawdzić choćby ich klip „My Wildest Dream”. Przypominamy, że wszystkie bilety zakupione na pierwszy koncert będą honorowane w nowym terminie wydarzenia, a także podlegają zwrotowi i wymianie w miejscu ich zakupu.

WITHIN TEMPTATION I EVANESCENCE

Gwiazda Mystic Festival 2019 – Within Temptation, świętowała premierę swojego siódmego albumu „Resist”. Materiał potwierdził gwiazdorską pozycję holenderskiej grupy, a występ w Krakowie znakomitą formę koncertową. U boku Within Temptation zaprezentuje się amerykańska grupa Evanescence, obchodząca 25-lecie działalności. Zgodnie z informacjami, które co jakiś czas pojawiają się w branżowej prasie, zespół rozpoczął prace nad nowym wydawnictwem. Szczegóły albumu nie zostały jeszcze ujawnione. Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

NIGHTWISH 

Fińska grupa Nightwish wystąpi 14 grudnia 2022 roku w Gliwicach, towarzyszyć im będą Beast in Black i Turmion Kätilöt. Gwiazda symfonicznego metalu z Finlandii świętowała premierę swojego dziewiątego albumu studyjnego, zatytułowanego „Human. :II: Nature.”. Album, który ukazał się 10 kwietnia nakładem Nuclear Blast Records został doceniony przez polską publiczność i dotarł aż do trzeciego miejsca oficjalnej sprzedaży płyt w naszym kraju. Materiał trudno przyporządkować jednemu gatunkowi – pełen jest nieoczekiwanych zwrotów akcji, od rocka do metalu, do folku po neoclassical, ale zawsze jest to 100% Nightwish.

Galeria

wstecz

Komentarze (1) Skomentuj