Prezent z okazji Dnia Kobiet powinien być wyjątkowy i podarowany prosto od serca. Tradycyjnie wręcza się kwiaty. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu popularnym upominkiem z okazji powyższego święta były rajstopy. Obecnie taki prezent nie spotkałby się z entuzjastycznym przyjęciem. Zamiast zastanawiać się, co kupić ukochanej kobiecie i czym uszczęśliwić ją w dniu jej święta, lepiej postawić na podarunek pewny, słodki i w ładnym opakowaniu – na kosz słodyczy od Wawel.

Od słodkości do miłości

Słodycze, a zwłaszcza czekolada od wieków uchodzą za afrodyzjak – sprzyjają miłości. Od wieków afrodyzjaki to jedne z najbardziej owianych tajemnicą i chętnie poszukiwane składniki potraw.

Badania naukowe potwierdziły, że czekolada doskonale relaksuje, pobudza zmysły, powoduje zwiększenie energii i lepsze samopoczucie. Już Majowie i Aztekowie podawali nowożeńcom napoje na bazie nasion kakaowca, aby rozgrzać drzemiącą w nich namiętność.

Miłosna moc czekolady kryje się w teobrominie, która podobnie jak, kofeina zwiększa wydzielanie poprawiającej nastrój serotoniny i adrenaliny. Czekolada świetnie sprawdzi jako prezent w Dniu Kobiet. Kosz pełen słodyczy od Wawel to wielki zestaw pyszności.

Pobudzająca czekolada

Po zjedzeniu czekolady w rośnie poziom serotoniny, która pobudza pożądanie, wzmaga apetyt, poprawia sen i samopoczucie. Serotonina zapobiega depresji, wahaniom nastroju podczas menstruacji i obniża poziom agresji. Kosz pełen słodyczy od Wawel wypełniony najlepszymi łakociami zapewni chwilę przyjemności każdej obdarowanej osobie. To trafiony prezent na Dzień Kobiet.

Słodki Tulipan z czekoladkami na Dzień Kobiet


Gorzka czekolada - maksimum miłości

Paradoksalnie gorzka czekolada najlepiej pobudza zmysły, ponieważ zawiera dużą ilość miazgi kakaowej. Biała czekolada nie pobudza w ogóle, mleczna też nie zadziała, tak jakbyśmy tego oczekiwali, bo miazgi kakaowej ma zdecydowanie za mało.


Zalety kosza słodyczy

Kosz słodyczy od Wawel to prezent wyjątkowy – można go zamówić ze specjalną dedykacją i wtedy ze zwykłego opakowania ze słodyczami przerodzi się we wspaniały upominek dla ukochanej kobiety. Każda pani chce otrzymać od swojego mężczyzny prezent specjalnie dla niej wykonany i dzięki temu poczuć się kochaną i docenianą. Jak podziękować jej za miłość, obecność, bycie razem? Upominkiem, który zapamięta na długie lata. Kosz słodyczy od Wawel wygląda elegancko, a jego zawartość to rozkosze niebios dla podniebienia. To wszystko za niewielką cenę. Jest to o wiele tańszy prezent niż drogie perfumy. Czekoladę zazwyczaj lubią wszystkie panie.

Czekolada kusi i pobudza zmysły, rozpala ogień oraz uszczęśliwia. Prezent również powinien dać odrobinę szczęścia. Kosz słodyczy od Wawel to przed Dniem Kobiet chętnie zamawiany towar. Kobiety oczekują słodkich prezentów, docenienia ich wkładu w życiu rodzinny. Słodkości to najlepsze podziękowanie za miłość i obecność, za szczęście oraz przyjaźń w związku. To wyjątkowy upominek na Dzień Kobiet dla kochanej i jedynej kobiety.

Zobacz wyjątkowe zestawy prezentowe dla Niej 


Materiały partnera


Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj