30 września br. o  godzinie 17.00, na zalesionych nieużytkach przy granicy Szczygłowic i Wilczy, mieszkaniec tej drugiej miejscowości znalazł szczątki mężczyzny. Leżały między ulicami Książenicką a Karola Miarki, na ogólnodostępnym terenie rolnym.


Od tamtego dnia  zespół kryminalnych poszukujących i identyfikujących osoby próbuje ustalić, kim był znaleziony mężczyzna. Istnieje uzasadnione przypuszczenie, że to szczątki osoby bezdomnej, która mogła nie zostać zgłoszona jako zaginiona. 

Jak informuje policja, ciało ubrane było jedynie w jasnobeżowe spodnie. Wzrost osoby to co najmniej 180 cm, włosy ciemne i średniej długości, widoczne braki w uzębieniu. 

Zgon nastąpił prawdopodobnie pół roku, a nawet roku temu.  

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości znalezionej osoby należy kierować do Wydziału Kryminalnego KMP Gliwice, ul. Powstańców Warszawy 12, tel. 32 33 69 342, 32 33 69 309, 32 33 69 329, 32 33 69 299 lub do najbliższej jednostki policji.        

Kryminalni proszą o pomoc osoby, które zauważyły, że w ich otoczeniu, od wielu miesięcy, brakuje człowieka zamieszkującego np. na działce, pod mostem, w jakimś pustostanie.                                                         
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj