Bez obaw o pogodę, miejski Sylwester w tym roku odbędzie się pod dachem PreZero Areny Gliwice. Gliwicka hala na jedną noc zamieni się w wielki dom, w którym zorganizowana zostanie największa impreza sylwestrowa w tym mieście.

Sylwester w PreZero Arenie rozpocznie się 31 grudnia o godz. 20.00 i potrwa do 3.00 nad ranem kolejnego dnia i… kolejnego roku. Spodziewać się można muzyki na żywo, w wykonaniu Rat Kru, który wystąpi ze swoim aerobikiem dla oczytanych oraz grupy Mike Rif & Cubania, dzięki któremu będzie można poszaleć w rytmie gorącej salsy. Po północy za sterami zasiądzie DJ BABA, rezydent śląskiej aglomeracji, który sięgnie do największych hitów dyskotekowych od lat 80. do teraz.

Czy to wszystko? Ależ skąd! Dom, jak to dom, ma przecież wiele pokoi. W mniejszym królować będzie DJ Tigre. Swojej części imprezy nada on klimat tropiku, wprost z Dominikany.

Jak na prawdziwej domówce, nie zabraknie jedzenia. Stoły rozstawione zostaną w ogrodzie pełnym kwiatów – jak w Alicji z Krainy Czarów. Na tym niesamowitym garden party czekać będzie sylwestrowe menu. Tyle „w kuchni”, a co w sypialni?

Cóż. Tam będzie nieco bardziej cicho… To miejsce zajmą miłośnicy gier planszowych, którzy potwierdzą to, co Nowiny Gliwickie wiedzą już od dawna, a dokładniej od czasu, gdy na pytanie o plany sylwestrowe pewien młody człowiek odpowiedział w naszej sondzie „Będę grać w gry”. Film z jego udziałem stał się viralem, ale jednocześnie potwierdzeniem, że nie brakuje amatorów takiego spędzania czasu.

Wspomnienia z tego wyjątkowego Sylwestra będzie można utrwalić robiąc sobie zdjęcie na specjalnie na ten cel przygotowanych fotościankach. A o północy nowy rok wszyscy przywitają wspólnym toastem.

Organizatorami tegorocznego miejskiego Sylwestra są Miasto Gliwice, Centrum Kultury Victoria i PreZero Arena Gliwice.

Impreza – przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich - jest biletowana. Bilety w przedsprzedaży kosztują nieco ponad 40 zł.

aku

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj