W najbliższą sobotę, 20.06. br. X-Rehab organizujemy dni otwarte,  w ramach których doświadczeni terapeuci ortopedyczni przeprowadzą bezpłatne konsultacje.  

Konsultacje odbywają się w  X-Rehab w Gliwicach  przy ul. Szparagowej 19. 

Konieczne jest wcześniejsze telefoniczne umówienie się na wizytę, na konkretną godzinę.  Tel. 32/3389109


Zapraszamy:  osoby z bólami kręgosłupa i stawów, sportowców  oraz osoby aktywne fizycznie, dzieci i młodzież z wadami postawy oraz problemami ortopedycznymi. 


Szczególnie mocno zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku między 4 a 16 rokiem życia,  na konsultacje wad postawy dzieci. Biorąc pod uwagę dobro dzieci i młodzieży warto zwrócić uwagę na profilaktykę wad postawy. Rozwój cywilizacji powoduje coraz więcej zaburzeń w tej dziedzinie. Mała ilość ruchu, siedzący tryb życia , czas spędzany przy komputerze, brak zbilansowanej diety, ograniczony czas na regenerację i sen bardzo sprzyjają powstawaniu dysfunkcji.


Jeżeli rodzic zauważy u swojego dziecka, że jego ramiona nie są na jednym poziomie, podeszwy butów ścierają się mocniej z wewnętrznej lub zewnętrznej strony, wcięcie talii nie jest jednakowe po prawej i lewej stronie, dziecko się garbi lub jest po zabiegu, hospitalizacji nie powinien wahać się i przyjść na konsultację.  To nic nie kosztuje!


Podczas spotkania przeprowadzimy kompleksowe badanie na specjalistycznym sprzęcie, zaproponujemy indywidualnie dobrany program rehabilitacji do problemu danego dziecka, odpowiemy na wszystkie pytania. 


Do diagnostyki wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt  m. in:
urządzenie do obiektywnego badania wad postawy ZEBRIS, platformy stabilometryczne  do pomiaru równowagi i obciążenia kończyn dolnych,  czy sprzętu do testów i treningu mięśni odpowiedzialnych za stabilizację kręgosłupa. 


 


wstecz

Komentarze (0) Skomentuj