Dom100eu jako deweloper działa na terenie Śląska od 2012 roku. Firma posiada bogate doświadczenie w realizacji inwestycji obejmujących różnorodne nieruchomości mieszkalne. Aktualnie w Gliwicach oraz w miastach ościennych Dom100eu prowadzi kilka inwestycji, a kolejne są na etapie przygotowania.

Deweloper Dom100eu zaprasza na Dni otwarte na terenie swoich inwestycji w Gliwicach.


Nowe mieszkanie od dewelopera 


Szukających nowego mieszkania Dom100eu zaprasza na Dni otwarte do Apartamentów Poezji II przy ul. Zygmuntowskiej 3 w Gliwicach.

Zagospodarowana część wspólna, nowoczesna architektura, dobrze zaplanowane mieszkania, parking podziemny, plac zabaw, winda – to wszystko deweloper przygotował dla lokatorów.

Każde z mieszkań posiada duży balkon, a decydujący się na zakup apartamentu na parterze zyskują dostęp do ogrodu. Lokalizacja inwestycji w Gliwicach – Łabędach jest gwarancją bliskości lokali handlowo – usługowych, szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia oraz ośrodków sportowych. To doskonałe miejsce także dla osób ceniących spokój i bliskość natury.


Ogród tuż przy domu

Zielona okolica Jeziora Czechowickiego – to tu powstaje osiedle nowych domów od Dom100eu.

Pierwszy etap Osiedla Czechowice jest już na końcowym etapie budowy. W drugim etapie deweloper przygotował ofertę 24 segmentów tworzących zamknięte, otoczone zielenią osiedle z zagospodarowanymi terenami wspólnymi. Do każdego z segmentów przynależy ogród.

Osiedle jest kontynuacją koncepcji osiedli o ujednoliconej stylistyce, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Podobne osiedle powstało w Pyskowicach, gdzie łącznie zrealizowanych zostało 120 segmentów.

Nowoczesna architektura i wysoka jakość wykonania to znak rozpoznawczy Dom100eu. Na Osiedlu Czechowice każdy z segmentów wykończony jest w standardzie deweloperskim (tj. tynki, wylewki, okna 3-szybowe z parapetami oraz instalacje: elektryczna, RTV, wod-kan, gaz, c.o. oraz światłowód).


W ofercie dewelopera znajduje się również dom o powierzchni 128 m2 w prestiżowej dzielnicy Gliwic. Inwestycja na Osiedlu Żerniki jest inwestycją już zakończoną, a dom jest gotowy do kupienia od zaraz.

Aktualnie na granicy Gliwic i Szałszy, niedaleko zjazdu A1, powstaje także pierwszy etap Osiedla Grzybowice. Nowe osiedle w Zabrzu to 36 segmenty w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej wykończonych w standardzie deweloperskim, które tworzą spójne architektonicznie osiedle z zagospodarowanymi terenami wspólnymi.

Rachunek powierniczy dla klientów

W Dom100eu do rezerwacji domu wystarczy 10 tys. zł. Pozostałe płatności rozłożone są na transze zgodnie z etapami realizacji danej inwestycji. Gliwicki deweloper zapewnia bezpieczeństwo zakupu, ponieważ wszystkie wpłaty klientów chronione są na indywidualnych rachunkach powierniczych w banku PKO BP.Dni otwarte odbędą się 4 i 5 lipca w godzinach od 10.00 do 16.00 w Gliwicach:

przy ul. Toszeckiej 171 - Osiedle Czechowice,

przy ul. Zygmuntowskiej 3 - Apartamenty Poezji II.

Wolne lokale można sprawdzić na stronie https://dom100.eu/ lub telefonicznie pod numerem:
+48 512 408 409 i +48 534 300 409


MATERIAŁY PARTNERA

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj