Dwa boiska ze sztuczną nawierzchnią, w tym jedno przykryte halą pneumatyczną, plac rekreacyjny z urządzeniami do ćwiczeń fizycznych oraz wielofunkcyjny budynek zaplecza sportowo-socjalnego. 
W gliwickiej dzielnicy Ligota Zabrska rozpoczęła się budowa Marco Football Center – całorocznego obiektu sportowego dla profesjonalistów, jak i amatorów piłki nożnej. Inwestycję wartą 7,5 mln złotych finansuje gliwicka firma Marco*, a partnerem sportowym jest  Akademia Piłkarska Team Jarosława Kaszowskiego, wieloletniego piłkarza Piasta Gliwice. Prace zakończyć się mają wczesną wiosną 2021 r.

-Jeden z najnowocześniejszych  tego typu obiektów w tej części Europy pozwoli wynieść rozwój futbolu na Śląsku w nowy wymiar – zapewnia Marek Śliboda, prezes Marco. -Dzięki całorocznemu zadaszeniu, wysokiej jakości sztucznej nawierzchni i komfortowemu zapleczu zapewnimy użytkownikom Marco Football Center znakomite warunki szkolenia i gry.

Śliboda podkreśla, że ogromne znaczenie ma także wspaniała atmosfera oraz pasja, która już na etapie budowy towarzyszy wszystkim uczestnikom tego projektu.

- To właśnie z miłości do piłki nożnej oraz ogromnego zaangażowania w sprawy lokalnej społeczności zrodził się pomysł budowy kompleksu zlokalizowanego pomiędzy ulicami Ceglarską a Pocztową.

*Marco sp. z o.o., produkuje specjalistyczne elementy znakowania  dla największych koncernów w branży automotive, elektronicznej, mechanicznej i zbrojeniowej. Innowacyjna firma kierowana  przez Marka Ślibodę jest także znana z autorskiego sposobu zarządzania, filozofii działania i podejścia do społecznej odpowiedzialności biznesu. Wielokrotnie nagradzana, doceniana i podawana jako przykład prężnego rozwoju w oparciu o wizję i pasję.

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj