Uczeń knurowskiej podstawówki, znany z roli „małego Sławomira” podczas Dni Knurowa 2018, zaproszony do wspólnego występu z artystami, tym razem na deskach teatru.  
    
Ośmioletni Jakub Krysiuk to uczeń drugiej klasy MSP nr 9 w Knurowie. Podczas tegorocznego święta miasta wystąpił na scenie wraz ze znanym małżeństwem wokalistów i aktorów – Sławomirem oraz Kajrą. Na tym kariera małego knurowianina jednak się nie kończy. 

Kajra i Sławomir zaprosili Jakuba do wspólnego występu w teatrze w Dąbrowie Górniczej, w finałowej scenie spektaklu Teatru Capitol z Warszawy pt. „Skok w bok”. Znając talent i odwagę „małego Sławomira” z pamiętnego koncertu, artyści wiedzieli, że podoła on zadaniu. 

Jakub wręczył kwiaty wszystkim występującym w spektaklu aktorkom, natomiast z panami przybił męską piątkę. Sławomir i Kajra byli z niego dumni.

Warto dodać, że Jakub debiutował na scenie w towarzystwie gwiazd, bo obok Kajry i Sławomira w spektaklu zagrali Michał Milowicz, Paulina Holtz, Adam Fidusiewicz, Delfina Wilkońska oraz Dorota Chotecka.

Po spektaklu artyści zaprosili chłopca do garderoby – było wspólne zdjęcie i świętowanie debiutu.

Galeria

wstecz

Komentarze (5) Skomentuj

 • Matka 2018-10-14 00:50:59
  No nie wiem czy śpiewający sprośne piosenki artysta i jego wyzywająco odziana małżonka to dobre towarzystwo dla tak małego chłopca.
  • Megi 2018-10-14 01:01:55
   Z ust mi to wyjęłaś
 • Marzena 2018-10-14 23:45:04
  Nazywanie Sławomira artysta jest grubą przesada. A rodzicom Kuby radziłabym trzymać dziecko z dala od tego światka. Niech się dzieciak lepiej weźmie za naukę, będzie miał z tego więcej pożytku. Fikanie po scenie z Kajrą w krótkich spodenkach chyba mu chluby nie przyniesie. Sory
 • Sławomir too 2018-10-14 23:47:58
  Wow chłopak przybił piątkę z aktorami. No naprawdę wyczyn. Gdyby to jeszcze był nie wiem ... Englert ... ale co to za aktorzy ? No moze Chotecką w tym towarzystwie można nazwać gwiazda.
 • Knurowianka 2018-10-15 07:59:44
  Ludzie ale jesteście marudami. Czemu sprawiacie dziecku przykrość? Mam nadzieje że jego rodzice nie przeczytają mu tych komentarzy. Chłopak się cieszy bo wystąpił w teatrze , czemu to krytykować? A Sławomira można lubić lub nie , ale artysta jest.