Dania z dziczyzny, oparte na tradycyjnych recepturach, słynna polska gościnność, sielska okolica… Czego chcieć więcej od restauracji? Odwiedzając Leśną Perłę, można przez chwilę odnieść wrażenie, że oto trafiamy... na karty najpiękniejszych dzieł polskiej literatury, opowiadających o urokliwych dworach i życiu ich mieszkańców.   
                            
Tuż pod Gliwicami – jedyne kilkanaście kilometrów od miasta, w malowniczym Rudzińcu, w pobliżu słynącego z wieloletnich tradycji myśliwskich nadleśnictwa, na skraju cudownego leśnego kompleksu i przy ulicy Leśnej – jest restauracja wyróżniająca się spośród innych, na wzór prawdziwej perły, którą ma w nazwie. Urzekła artystów, ludzi mediów, wybierających ją na miejsce biesiadowania, ale i tworzenia teledysków czy programów dla regionalnej telewizji. I nic dziwnego. 

Gościa najpierw wita zachwycający ogród z mnóstwem kwiatów – warto zobaczyć go w promieniach słońca, gdy prezentuje się najpiękniej, tworząc wyjątkowe tło do sesji zdjęciowych, imprez plenerowych i wypoczynku. W pięknych okolicznościach przyrody znajdujemy i samą restaurację – o wyjątkowej architekturze, idealnie komponującej się z otoczeniem. W środku witają nas eleganckie, jasne wnętrza, które zapraszają, żeby zostać dłużej.

Ale przecież nie walory estetyczne decydują, że wybieramy posiłek poza domem. Czekamy na dreszczyk kulinarnych emocji, na coś nowego i zaskakującego. Bo w restauracji najważniejsza jest kuchnia. W Leśnej Perle – znakomita. 

Najlepsi kucharze przygotują dla nas dania kuchni polskiej, śląskiej i europejskiej. Na szczególną uwagę zasługuje specjalność zakładu - dania z dziczyzny. Czekają pasztety, pieczenie, combry, dania oparte na tradycyjnych, przekazywanych przez pokolenia, recepturach i takie z nutką kuchni nowoczesnej.

Warto wspomnieć, że Leśna Perła to nie tylko znakomity wybór na obiad czy kolację, ale również idealne miejsce na uroczystości rodzinne, wesela, komunie czy urodziny, także przyjęcia biznesowe, firmowe, imprezy integracyjne, andrzejkowe, studniówki i wszelkiego rodzaju biesiady. Miejsce znakomite i na duże bale – sylwestrowe lub karnawałowe. 

Restauracja dysponuje trzema salami, które pozwalają zorganizować przyjęcie niemal o dowolnej wielkości – kameralne, rodzinne, jak i imprezę na blisko czterysta osób! Każda z sal ma inny charakter i może zostać zaaranżowana odpowiednio do naszych potrzeb. Menu każdej uroczystości ustalane jest indywidualnie, pod kątem kulinarnych gustów gości.

Jednego bądźcie pewni : bez względu na okoliczności odwiedzin Leśnej Perły, zawsze znajdziecie tu potrawy wykwintne, cieszące oczy i podniebienie. 
 
 
Leśna Perła
Rudziniec, ul. Leśna 1
tel. 32 411 23 23 

PROMOCJA

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj