Adriana Urgacz-Kuźniak poleca
Dla jednych taniec to pasja, dla innych – chęć nabycia nowych umiejętności. Każdy powód jest dobry, by zacząć tańczyć. Nie wiesz jak zacząć swoją taneczną przygodę? Zacznij od KS 3arte – tanecznego serca Gliwic.

Podczas treningów kursanci uczą się w jaki sposób poczuć rytm i zyskać świadomość swojego ciała. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę odbiegają od sztampowych treningów tanecznych. Zaangażowana kadra dąży do obudzenia w kursantach emocji - razem z nauką tańca rozmawiają o sprawach codziennych, rozrysowują choreografie na tablicy, śmieją się i motywują do działania. Wszystko by stworzyć relację opartą na wzajemnym zaufaniu, która pozwoli na opracowanie metod nauczania na najwyższym poziomie.

W ofercie znajdziecie różnorodne zajęcia taneczne skierowane do wszystkich grup wiekowych. W KS 3arte uczą tańczyć klasycznie – tańca towarzyskiego i użytkowego, salsy, jazzu, dancehalllu, zumby, hip-hopu, latino, pierwszego tańca, ale mają też zajęcia przeznaczone dla specjalnie dla Pań, które mogą sprawdzić swoje siły na zajęciach high heels lub be a woman. 

Oprócz regularnych zajęć KS 3arte oferuje wiele więcej. Workshopy, półkolonie, obozy taneczne, imprezy, roztańczone urodziny, wieczory panieńskie, festiwale taneczne i duże wydarzenia współorganizowane przez Arenę Gliwice oraz gwiazdy tanecznego świata. Skuście się na taneczną przygodę i przekonajcie się sami! Przed nami Neon Party, wydarzenie #JestemBOOGIE, Girl Power, Zumba Cuban Flow, Otwarte Mistrzostwa Śląska Breakdance i Street Dance pod patronatem Federacji Tańca Sportowego oraz Festiwal Zouka. Co więcej – nowy sezon taneczny tuż-tuż!

Więcej informacji znajdziecie na ich profilu na Facebooku oraz stronie internetowej - www.3arte.pl
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj