Najdroższe dzieci,
Tradycyjnie, 6 grudnia będę gościem Nowin Gliwickich. Czy dziennikarzom wręczę prezenty? Cóż, chociaż byli grzeczni, nic dla nich nie mam. Mam za to dla Was, dzieciątka najmilsze, worek pięknych prezentów – zabawek, którymi obdaruję tych, którzy obdarują mnie. Ho, ho, ho - jest mi bowiem czasem bardzo smutno, że tylko daję i daję, a sam nie otrzymuję żadnych podarków.
Proszę Was zatem o to, abyście do redakcji Nowin Gliwickich, na Zwycięstwa 3 przynieśli w darze własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe. To będzie prezent i dla mnie i dla dziennikarzy – powieszą je na redakcyjnej choince i będą cieszyć nimi oczy przez całe święta.
W chłodne poranki będzie mi ciepło na duszy, jeśli przyniesiecie kolorowe łańcuchy, gwiazdki, aniołki i ręcznie wykonane bombki. W redakcji moje dziennikarskie elfy czekać na nie będą do 2 grudnia (piątek), od poniedziałku do czwartku w godz. 8.30 do 16.00, a w piątki od 8.30 do 14.30. Ważne jest, abyście do każdej ozdoby dołączyły Wasze imię i nazwisko oraz numer telefonu rodziców. Bez tego nie uda mi się wpisać Was na listę prezentów.
6 grudnia w redakcji obdarowani zostaną Ci, których prace wykonane zostały z największym sercem, chęcią i… troszkę również zdolnościami. Chciałbym, aby ozdoby świąteczne wykonały dla mnie najmłodsze dzieci – w wieku od 3 do 9 lat.
A teraz zdradzę Wam swoją tajemnicę. Prezenty ode mnie wsparła pieniążkami P.A. Nova, bardzo grzeczna firma, warta całego worka prezentów, bo od lat wspomaga nowinowego św. Mikołaja. Myślę, że będzie jej miło, jeśli do prezentu dla mnie i dziennikarzy dołączycie narysowaną kartkę świąteczną, wykonaną specjalnie dla naszego sponsora. Nie jest to częścią konkursu, ale moją do Was prośbą. Podziękowania dla dobrych ludzi zawsze sobie bardzo mocno cenię.
Będę kończyć! Przede mną dużo pracy, bo 6 grudnia zbliża się wieeeeelkimi krokami. Pamiętajcie, nie zawsze musicie być grzeczni, ale słuchajcie rodziców, bo kochają Was tak bardzo, jak stąd… na biegun północny. Dajcie im ode mnie buziaka. I wyczekujcie dnia, w którym do Was z radością przybędę.
Ho, ho, ho
Św. Mikołaj

 

P.A Nova to firma, która od 35 lat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie projektowo-budowlanym: od zakupu gruntu, aż po zarządzanie wybudowanym obiektem.
Jest jednym z największych ośrodków Autocad w Polsce, realizuje autorskie projekty deweloperskie oraz dysponuje własnym centrum badawczo-rozwojowym.