Firma Grillpal, zajmująca się produkcją i sprzedażą akcesoriów do wędzenia i grillowania, będzie miała swój nowy salon sprzedaży przy ul. Pszczyńskiej 14/2 (obok sklepu Stihl). 
Dotychczasowa ekspozycja w Kwiaciarni Róża przy ul. Tarnogórskiej 14 okazała się już zbyt ciasna. Teraz trwają ostatnie prace przy aranżowaniu pomieszczeń w nowej siedzibie. W przestronnych wnętrzach znajdziemy to, co jest potrzebne do samodzielnego wędzenia i grillowania. Wszystko dostępne praktycznie od ręki, w konkurencyjnych cenach.

Żeby znaleźć interesujący nas asortyment, wystarczy odwiedzić witrynę www.grillpal.pl. Tam znajdziemy potrzebne informacje. Na głównej stronie piękne zdjęcia produktów: wędzarni ogrodowych drewnianych w kilku modelach, metalowych, a również elektrycznych z dymogeneratorem. Grillpal oferuje również grille ogrodowe, nadziewarki wędliniarskie, zrębki wędzarnicze, akcesoria (w tym m.in. haki wędzarnicze, sznurki, kociołki i garnki żeliwne, brytfanny, ruszta do wędzarni oraz grilli, paleniska, termometry). Dostępne są też zioła, przyprawy, a nawet książki i poradniki dla początkujących wędzarników. 

Bez wątpienia zaletą wędzarni ogrodowych firmy Grillpal jest ich praktyczność, trwałość, dbałość o szczegóły w procesie produkcji, kompaktowość oraz konkurencyjna cena. Wszystkie elementy oraz wykończenia powierzchni zewnętrznych zostały wykonane z precyzją i dbałością o estetykę. Wędzarnie, oprócz porządnie wykonanego paleniska oraz komory wędzarniczej, posiadają także deflektor, który rozprasza dym i gwarantuje równomierne wędzenie produktów. 

Dokładny termometr umożliwia z kolei odczytanie temperatury, a zamontowana przepustnica pozwala regulować strumień powietrza. Każda wędzarnia posiada niską wagę oraz wymiary, które umożliwiają swobodne przenoszenie urządzenia po całym ogrodzie (służą do tego wygodne rączki, usytuowane po bokach wędzarni). Klamki do otwierania drzwiczek komory wędzarniczej wykonane są z materiału odpornego na wysokie temperatury. 


Otwarcie nowego salonu firmowego Grillpal przy ul. Pszczyńskiej 14/2 (www.grillpal.pl, tel. 32 428 38 08) zaplanowano na drugą połowę lutego.

MATERIAŁY PARTNERA

wstecz

Komentarze (1) Skomentuj

  • Za późno 2020-02-17 20:29:55
    Przeca nie wolno smrodzić !