Na to widowisko Gliwice i fani piłki ręcznej czekają od miesięcy. W środę, 10 kwietnia nasza reprezentacja zmierzy się z Niemcami w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2020. Z tej okazji Arena Gliwice przygotowała wiele atrakcji, które będą towarzyszyć sportowym zmaganiom zawodników. Co jeszcze czeka kibiców?

Obie drużyny już dziś trenują przed spotkaniem. O godzinie 11.00 trening biało-czerwonych w Arenie Gliwice, wieczorem w obiekcie trenować będzie reprezentacja Niemiec. 

Mecz Polska – Niemcy, w ramach Mistrzostw Europy 2020, odbędzie się zaś 10 kwietnia o 18.00. 

Wejście na teren obiektu możliwe jest od 16.30. Osoby z biletem mogą wchodzić wejściem A, B i D, zgodnie z oznaczeniem na bilecie. Ci, którzy w ostatniej chwili zdecydują się na udział w wydarzeniu, mogą zakupić bilety online na  www.eventim.pl lub stacjonarnie w kasie obok wejścia B. W dniu imprezy kasa będzie czynna w godzinach 12.00-20.00. 

Do dyspozycji uczestników jest parking wokół obiektu oraz parkingi alternatywne. Więcej informacji na stronie www.arenagliwice.pl

Zgodnie z zapowiedzią, po meczu zobaczymy występ legendarnych szczypiornistów, którzy zmierzą się z przedstawicielami środowiska naukowego. 

Mowa o meczu Handball Legends z Politechniką Śląską. W składzie tych pierwszych zobaczymy m.in. Sławomira Szmala i Grzegorza Tkaczyka, a także Karola Bieleckiego, Damiana Wleklaka, Bartosza Jureckiego, Bartłomieja Jaszkę oraz Adama Weinera. 

Akcja ma na celu propagowanie piłki ręcznej i działanie charytatywne. Część środków ze sprzedaży oferty gastronomicznej i zebranych podczas wydarzenia zostanie przekazanych właśnie na cele charytatywne. 

Skład drużyny Politechniki Śląskiej jest owiany tajemnicą. Kto zmierzy się z legendami, dowiemy się dopiero jutro o godzinie 20.20, zaraz po meczu Polska-Niemcy. 

To będzie dzień pełen atrakcji, bo prócz pomagania Arena Gliwice silnie stawia na akcent zabawy i rywalizacji. W ramach festiwalu piłki ręcznej odbędą się liczne turnieje, konkursy i zabawy. Na pamiątkę będzie można zrobić sobie zdjęcie z wydarzenia w bezpłatnej fotobudce, więc stroje w barwach narodowych oraz przebrania mile widziane. 

Kibice nie tylko zobaczą widowisko na najwyższym poziomie, ale również poznają ten sport i spróbują swoich sił w strefie fana. 

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj