Szukasz lepszej pracy i zastanawiasz się, jaki zawód ci to umożliwi? Jest wiele kierunków w szkołach medycznych i policealnych, które umożliwiają zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności w rok lub dwa lata. Zero zbędnej teorii, sama praktyka! Czas potrzebny do wyuczenia zawodu jest tu kluczowy, jeśli chcesz szybko się usamodzielnić. Sprawdź propozycje: Technik usług kosmetycznych, Technik BHP, Wizażystka i Stylistka.


Technik BHP – bezpieczny zawód w 1,5 roku!
To 1,5 roku nauki i możliwość pracy w dużych i małych przedsiębiorstwach jako specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy. Osoba taka m.in. opracowuje w przedsiębiorstwie zalecenia dotyczące bezpieczeństwa pracowników i szkoli nowo przyjętych do pracy. Sprawdźcie sami dlaczego naukę w tym zawodzie wybrał Maciej -absolwent szkoły TEB Edukacja. W jego przypadku zdobyte uprawnienia miały uzupełnić studia wyższe z zakresu ochrony środowiska. Dzięki zajęciom w trybie weekendowym można jednocześnie połączyć naukę w szkolę policealnej TEB Edukacja, studia lub pracę.  
Obejrzyj filmik z wypowiedzią

Kosmetyczka i stylistka – piękna branża po 2 latach nauki!
Jeśli interesuje Was pielęgnacja i uroda to już w 2 lata można otrzymać państwowy dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technika usług kosmetycznych i aplikować do gabinetów czy salonów kosmetycznych i spa, a także do firm kosmetycznych.

By odnieść sukces w branży należy oferować usługi najwyższej jakości i do tego konieczna jest praktyczna wiedza oraz znajomość najnowszych urządzeń, metod i technik. Profesjonalnie wyposażone pracownie i współpraca z firmami kosmetycznymi, to jedna z największych zalet szkoły TEB Edukacja. Dzięki temu słuchacze przez cały czas trwania nauki rozwijają swoje umiejętności. Słuchaczka tego kierunku Okasana opisuje jakie praktyczne umiejętności zdobyła w szkole TEB Edukacja. „Na zajęciach uczymy się zabiegów na twarz, na ciało; takich jak na przykład peeling kawitacyjny, sonofereza, mikrodermabrazja, farbowanie rzęs, brwi”. Z kolei absolwent tego kierunku Arkadiusz podkreśla,  zabiegi antycellulitowe i podstawy masażu. „Ważne, że pracownie w szkole są naprawdę bardzo dobrze i profesjonalnie wyposażone, a kosmetyki z którymi pracujemy są naprawdę markowe.” – wyjaśnia. Podczas zajęć w TEB Edukacja słuchacze korzystają z profesjonalnych kosmetyków marek: Farmona, Bielenda, Kryolan oraz Inglot.  
Obejrzyj filmik z wypowiedzią

Kolejny atut dla przyszłych kosmetyczek to specjalistyczne kursy i szkolenia w ramach nauki. Przykładowo dla słuchaczy TEB Edukacja dostępne są kursy z manicure hybrydowego czy masażu gorącymi kamieniami. To konkretne umiejętności, które są oferowane w ramach kierunku technik usług kosmetycznych – wellness & spa.
Innym zawodem w tej pięknej branży jest stylistka lub wizażystka. To dobre uzupełnienie dla kosmetyczek, ale i perspektywa pracy w telewizji, przy produkcji reklam i teledysków, sesjach zdjęciowych oraz w różnego rodzaju drogeriach i butikach. W rok można opanować umiejętności doboru stylizacji, makijażu, stroju, uczesania, poznać aktualne trendy i techniki. Coraz częściej tego typu usługi uzupełniają kompleksową ofertę salonów kosmetycznych.

Sprawdź szkołę TEB EDUKACJA w Gliwicach: ZAPISZ SIĘ ONLINE

Promocja

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj