Dostęp non-stop i brak długoterminowych umów, a w środku 8 stref funkcjonalnych, ponad 300 urządzeń treningowych renomowanych producentów, zajęcia fitness oraz dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym. To wszystko mieszkańcom Gliwic zaoferuje pierwszy w mieście klub fitness CityFit.  Klub znajduje się w centrum handlowym Gliwickim Centrum Handlowym (Ul. Zwycięstwa 52A). Czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od handlu). 
We wnętrzu o powierzchni 1700 m kw. znajdziemy szeroki wybór nowoczesnego sprzętu prestiżowych marek TechnoGym i Matrix. Nowoczesna przestrzeń treningowa podzielona została na 8 ergonomicznych stref: cardio, wolne ciężary, maszyny oporowe, cool-down, treningu funkcjonalnego, crossfit, sala fitness oraz strefa relaksu. Ćwiczyć można będzie już od 16. roku życia - indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness, które wliczone są w cenę karnetu. Na terenie klubu znajdują się również udogodnienia takie jak źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną, maszyny vendingowe, w których kupić można m.in. zdrowe przekąski czy strefa relaksu, w której można podgrzać i zjeść posiłek po treningu czy naładować telefon.

Klubowicze nie muszą pamiętać o noszeniu kart, gdyż wchodzą na skan wybranych punktów na mapie palca. Zakup karnetów oraz zarządzanie członkostwem (m.in. rezerwacja miejsc na zajęciach fitness czy zamrażanie karnetu) realizowane są online. 

- W cenie karnetu oferujemy nieograniczony dostęp do klubu, z uwzględnieniem grupowych zajęć fitness. Co ważne, w CityFit nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić, na przykład, gdy wyjeżdżamy na wakacje. – tłumaczy Karolina Bałaban. 

 Karnet najlepiej kupić przed otwarciem 

Oficjalne otwarcie klubu nastąpi o północy z 15 na 16 marca, ale karnet do klubu można kupić jeszcze przed oficjalnym otwarciem – online na www.cityfit.pl. I warto to zrobić, bo w przedsprzedaży cena jest niższa. Do 15 marca miesięczny karnet kosztuje 69,95 złotych, po otwarciu cena będzie o 10 złotych wyższa. CityFit oferuje gwarancję stałej ceny, co oznacza, że cena w jakiej kupimy karnet nie zmieni się tak długo, jak będziemy aktywnymi klubowiczami. 

Osoby, które przed podjęciem decyzji chciałyby obejrzeć klub sieć zaprasza na Dni Otwarte - od 8 do 15 marca w godzinach 12:00 – 20.00. 

Więcej informacji i zakup karnetu: www.cityfit.pl 


Materiały prasowe partnera

 

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj