W poniedziałek, 28 stycznia ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na drugą część sezonu oraz rundę finałową Lotto Ekstraklasy 2018/2019! Klub, chcąc docenić wiernych fanów, którzy są razem z drużyną i wspierają piłkarzy swoim dopingiem, wprowadza dodatkowe udogodnienia dla kibiców decydujących się na wykupienie karnetów.

Karnet to nie tylko abonament na oglądanie meczów Piasta Gliwice na żywo. To emocje przeżywane na stadionie wraz z bliskimi i znajomymi, a także oszczędność czasu i pieniędzy!

Jakie konkretnie korzyści płyną z posiadania karnetu Piasta Gliwice? 
• Możliwość obejrzenia każdego spotkania Piasta. 
• Stałe miejsce na stadionie miejskim w Gliwicach.
• Niższa cena w porównaniu z ceną pojedynczych biletów na poszczególne mecze (cennik meczów TOP nie obowiązuje karnetowiczów).
• Oszczędność czasu i uniknięcie kolejek do kas.
• Zniżki w Oficjalnym Sklepie Kibica na kalendarze (duży 30 zł, mały 25 zł, dziecięcy 10 zł, biurkowy 7zł) oraz specjalne cykliczne zniżki.
• Eventy i konkursy dla karnetowiczów.

OPCJONALNIE – DZIĘKI KARNETOWI WIESZ PIERWSZY
Każdy karnetowicz ma możliwość skorzystania ze specjalnego programu informacyjnego klubu, który umożliwia informowanie kibiców o najważniejszych wydarzeniach związanych z Piastem Gliwice. Aby wziąć udział w programie „Dzięki karnetowi wiesz pierwszy”, należy uzupełnić formularz z danymi dostępny na http://bit.ly/FormularzDlaKarnetowiczów  lub w punktach stacjonarnych. To, co istotne - transfery, wyniki meczów, zapowiedzi, wywiady, informacje o wydarzeniach dla kibiców - karnetowicz otrzyma, zanim informacje pojawią się na stronie internetowej klubu.

28 stycznia została uruchomiona sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców. Szczegółowy cennik karnetów oraz harmonogram sprzedaży prezentujemy w postaci grafik (galeria zdjęć).  Sprzedaż karnetów w cenach podanych na grafikach potrwa do meczu z Lechem Poznań w ramach 22. kolejki Lotto Ekstraklasy.

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj