Nie sposób inaczej nazwać występu zespołu GSF Gliwice na parkiecie hali w Polkowicach jak pokaz futsalowej siły, skuteczności i dojrzałości.

Boiskowa dominacja przełożyła się na imponujące zwycięstwo 7:2 (3:0) i to z czołowym zespołem grupy południowej Polskiej Ligi Futsalu, opartym na byłych ekstraklasowych zawodnikach Euromastera Głogów.

Poza pierwszą i ostatnią minutą na boisku rządził i dzielił tylko jeden zespół - GSF Gliwic, dobitnie udowadniając na boisku, jaki ma plan na obecny sezon i jak jest do niego przygotowany.

Gliwiczanie punktowali rywala niczym rasowy bokser, wykorzystując prawie każdy jego błąd, będąc zespołem zdecydowanie szybszym, lepszym taktycznie, technicznie, motorycznie - czyli pod każdym względem. 

Na to ważne, przekonywające zwycięstwo i na słowa pochwały bezwzględnie zapracował cały zespół, a łupem bramkowym podzielili się: Dominik Wilk 2, Amadeusz Pasierb 2, Mateusz Szyszko 2 i Tomasz Lutecki.

Tym sposobem GSF już jest liderem rozgrywek, mając jeszcze do rozegrania u siebie dwa zaległe mecze. Na pierwszy z nich zapraszamy w najbliższą niedzielę - 16 grudnia o godz. 16.00.  Rywalem naszych w hali "Jasna" będzie opolska Odra.

 

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj