16, 17 i 18 sierpnia w Parku Miniatur w Inwałdzie na zwiedzających będzie czekać gra terenowa edukacyjno-turystyczna. 

Udział w grach terenowych to nie tylko atrakcyjna forma spędzania czasu, osobiste doświadczenia, ale również możliwość zmierzenia się z czymś nieznanym.

16, 17 i 18 sierpnia w Parku Miniatur w Inwałdzie na zwiedzających będzie czekać gra terenowa edukacyjno-turystyczna. Do uczestnictwa w niej zapraszamy nie tylko zapalonych obieżyświatów, ale również całe rodziny, które dzięki zaangażowaniu spędzą w parku niezapomniane chwile. Nasi Goście przekonają się, że zwiedzanie może stać się ciekawą przygodą,  a nie tylko spacerem pomiędzy miniaturami. 

Nasza zabawa - quest „Dookoła Świata” zawiera zagadki w postaci zabawnych rymowanek, dzięki którym Goście rozwiązują postawione przed nimi zadanie. Czytając i rozwiązując wierszowane wskazówki, uczestnicy wędrują po całym Parku Miniatur i poznają różne ciekawostki dotyczące poszczególnych budowli i krajów, z których one pochodzą. Podczas gry trzeba wykazać się aktywnością i spostrzegawczością. Po rozwiązaniu ostatniej rymowanki biorący udział w zabawie odbierają nagrodę we wskazanym na queście miejscu. 

Gra terenowa w postaci questu zawiera w sobie elementy nauki i zabawy, a po odgadnięciu hasła potwierdzającego przebycie wyznaczonej trasy gwarantuje rodzinną satysfakcję. Karty z questem dostępne są w kasie biletowej, przed wejściem na teren Parku Miniatur.

Konkurs

Mamy 10 podwójnych zaproszeń na quest „Dookoła Świata”. Wystarczy do dnia 12.08.br na adres redakcji (Nowiny Gliwickie, ul. Zwycięstwa 3, 44-100, Gliwice) lub mailem: biuro@nowiny.gliwice.pl przesłać odpowiedź na pytanie: Jaka nowa atrakcja związana ze starożytnymi Chinami pojawiła się w Parku Miniatur w sezonie 2019?

Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście i skorzystanie z atrakcji w Parku Miniatur „Świat Marzeń” oraz Warowni w Inwałdzie w dniach od 16 do 18 sierpnia br.

Pomocne informacje na: www.parkminiatur.com

Rozstrzygnięcie konkursu w dn. 14.08.br w gazecie oraz na stronie
www.nowiny.gliwice.pl – w tym dniu prosimy o kontakt pod nr tel: 501-086-750 (w/s odbioru biletów)

  

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj