W ramach ArtNocy 1 października o godz. 18:00 w GCNT Cechownia (ul. Bojkowska 35A) odbędzie się wernisaż wystawy Gliwickie Asocjacje. Wydarzeniu towarzyszy bezpłatny koncert Ancheya Noconia z muzyką elektro i elementami synthpopu.

Gliwickie Asocjacje to eklektyczna wystawa zbiorowa prac artystek_artystów, połączonych nie tylko poprzez pasję do tworzenia czy zatrzymywania kadrów, ale i przez miasto Gliwice – tu mieszkają, pracują lub prowadzą warsztaty.

Wystawę charakteryzuje różnorodność, zarówno w formie, technice, jak i treści. Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć w niej coś intrygującego. Prezentowane prace obejmują takie dziedziny, jak: malarstwo, fotografia, tkaniny artystyczne, rzeźby, obiekty artystyczne i inne.

Twórcami są zarówno młodzi artyści z bardzo świeżym, eksperymentalnym spojrzeniem na otaczającą rzeczywistość, jak i ci z licznymi wystawami w kraju i za granicą:

Marianna Buchowicz, Hanna Garbaciak, Maja Holka, Krzysztof Korab,  Martyna Majchrowicz, Maciej Mesznik, Iga Płachta, Beata Rydzewska, Justyna Urbanek, Kazimierz Walczyk-Olpiński, Adrian Zert, Kinga Żak.

 

Więcej o wystawie i artystach: https://cechownia-gliwice.pl/gliwickie-asocjacje-artnoc/

 

Po wernisażu o godz. 20:00 Cechownię wypełnią dźwięki z premierowego albumu Ancheya Noconia - elektro z elementami synthpopu, klimatycznego downtempo i czarownego swing elektro. Muzyka jest wizjonerska - każdy dźwięk, fraza, melodia przynoszą konkretne obrazy. „Wiem, że ten album wzbogaciłby katalog takich wydawniczych tuzów jak Ninja Tune. Bardziej niż bardzo polecam.” - Tomasz Wybranowski, wnet.fm.

https://www.youtube.com/watch?v=Rdl1S6CGFAI

Jako support wystąpi Sławek Krzanowski – wokalista wspierający swoje gitarowe granie komputerem i syntezatorem.

Koncerty odbędą się w ramach cyklu #CechowniaFreshStage, którego misją jest promowanie nowych, młodych (niekoniecznie metryką), intrygujących projektów artystycznych.

 

Pobierz bezpłatną wejściówkę: https://tobilet.pl/anchey-nocon-koncert-z-cyklu-cechowniafreshstage.html

Materiał partnera

 

 

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj