Data dodania:
2016-12-18
11 grudnia miała miejsce pierwsza edycja ogólnopolskiej akcji sportowo-charytatywnej Fundacji Biegamy z Sercem. Uczestniczyło w niej 477 osób, które na specjalnie przygotowanym sprzęcie w siedmiu klubach fitness pokonały łącznie 4 934 kilometry.

