W dniach 2 – 9 września br. na terenie kortów tenisowych MZUK w Gliwicach przy ulicy Kosynierów odbędą się 91. Mistrzostwa Polski w Tenisie – Fundacja Radan Gliwice Open 2017.  Jest to jedna z bardziej prestiżowych imprez tenisowych w Polsce wyłaniająca mistrzów kraju.
Siódma edycja turnieju organizowanego przez Fundację Radan oraz Miasto Gliwice, cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem. Utalentowanych zawodników notowanych w rankingach WTA oraz ATP, przyciąga do Gliwic nie tylko pula nagród, która w tym roku wynosi 60 tysięcy złotych, ale również profesjonalna organizacja, wspaniała atmosfera oraz sportowa rywalizacja na wysokim poziomie, która dostarcza zgromadzonej publiczności wielu emocji. W ciągu tygodnia trwania imprezy rozegrane zostaną mecze kobiet i mężczyzn w grze pojedynczej i podwójnej oraz w grze mieszanej.

Poza turniejem głównym organizatorzy przewidzieli wiele imprez towarzyszących. Szansę zaprezentowania swoich umiejętności będą mieli dziennikarze oraz dzieci
w specjalnie dla nich dedykowanych turniejach. Ciekawie zapowiada się również rywalizacja deblowa zorganizowana dla gości mistrzostw.

Organizatorzy zachęcają do śledzenia wyników turniejowych na żywo, bezpośrednio na obiekcie. Wstęp wolny.

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj