Górnośląskie Centrum Edukacyjne w Gliwicach i Rada Osiedla Zatorze współpracują na rzecz społeczności lokalnej. 

W sobotę, 14 kwietnia, Górnośląskie Centrum Edukacyjne w Gliwicach otworzy się na lokalną dla społeczność. Mieszkańcy dzielnicy Zatorze będą mogli wziąć udział w festynie Zatorze Wszystko Może. 

Teren szkoły zmieni się w plac zabaw dla dzieci i miejsce pikniku dla całych rodzin (będą słodkości z cukierni, grillowane kiełbaski i grochówka). Będzie też można dokonać „wybuchowych” doświadczeń pod okiem nauczycieli chemii, sprawdzić swoje talenty fryzjerskie, a nawet skorzystać z porad stylistki. W powietrze poszybują zaś drony, a w ruch zostaną puszczone roboty programowane przez uczniów GCE.

Prócz tego na dorosłych czekają oferty pracodawców dziesięciu zakładów produkcyjnych współpracujących na co dzień ze szkołą, wśród nich są General Motors oraz Hirschvogel Components Poland.

Czas uprzyjemnią koncerty zespołów młodzieżowych. Organizatorzy zapewniają, że bez względu na pogodę przyjemności nie zabraknie. Festyn rozpoczyna się o godzinie 10.00, a kończy o 14.00.  wstecz

Komentarze (1) Skomentuj

  • pracodawca Frankiewicza 2018-04-14 23:01:36
    Frankiewicz zniszczył przepiękny dworek przy jasnogórskiej. To woła o pomstę do nieba! Nie dopuśćmy, żeby ten szkodnik nadal rządził naszym miastem!