Już 18 marca w gliwickiej arenie, przy akompaniamencie dopingu dwunastotysięcznej widowni, poznamy nowego Mistrza Świata SuperEnduro. Gliwice zostaną tym samym po raz pierwszy gospodarzem tego niezapomnianego, wypełnionego po brzegi adrenaliną oraz zapachem benzyny, wydarzenia.

SuperEnduro to…?

Najbardziej emocjonująca dyscyplina motocyklowa rozgrywana w halach sportowych na całym globie – w tym roku czeka nas aż 7 emocjonujących przystanków, z czego dwa najważniejsze – runda inauguracyjna oraz finał sezonu zostaną rozegrane w Polsce. 14 zawodników w każdym z wyścigów zmagających się z piekielnie trudnym torem utworzonym z ogromnych opon, bali drewna i głazów oraz wspaniała sportowa atmosfera – dzięki Wam, najlepszych kibicom motosportu na świecie.

Polski SuperEnduro Dream Team

Nasi lokalni bohaterzy to istny duet marzeń: legendarny Tadeusz „Taddy” Błażusiak – 6-cio krotny Mistrz Świata, który w Gliwicach walczyć będzie o kolejne trofeum w swojej karierze i młoda krew wśród topowych riderów, czyli Dominik Olszowy dzierżący aktualnie tytuł Mistrza Świata w kategorii Junio

Mistrzowskie Gliwice

Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Gliwicach to również znakomita ceremonia otwarcia – oprawa artystyczna okraszona dużą dawką ognia, muzyki, tańca i świateł tworząca niezapomniane show,  wyścig najmłodszych – KIDS RACE, szereg dodatkowych atrakcji i konkursów, sesje autografów z zawodnikami, możliwość podejrzenia zaplecza oraz możliwość uczestnictwa w sesjach treningowych.

Harmonogram:
16:00  – drzwi otwarte
16:30 – 17:00 – sesja autografów z zawodnikami
18:00  – ceremonia otwarcia
18:15  – Wyścig Super Pole
18:25 – rozpoczęcie wyścigów klasy Junior, Prestige oraz Pucharu Europy
19:25 – przerwa
19:45 – Fire & Dance show
19:50 – Wyścigi klasy Junior, Prestige, Puchar Europy
21:00 – Dekoracja zwycięzców

Kibicuj naszym! Zapach benzyny, ryk silników i galony adrenaliny gwarantowane! Bilety dostępne na eventim.pl

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj