Nadciąga druga edycja Rock Your Body – Live Music Zumba Show, to jedyne takie wydarzenie w Polsce! Czeka was dwudniowy festiwal tanecznej radości, niezapomnianych wrażeń i unikatowych doświadczeń. Imprezę poprowadzą dla Was najlepsi prezenterzy z Europy i Polski.Muzyka na żywo, spektakularna oprawa wizualna, warsztaty, masterclassy, tematyczne after party, Jam Session, to tylko ułamek atrakcji, które będą na was czekały. Wszystko to odbędzie się w jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowo – widowiskowych w Europie – Arenie Gliwice.

GWIAZDY ŚWIATOWEJ SŁAWY

Gościem specjalnym drugiej edycji będzie ZES Sandra Harnes. Pochodząca ze Szkocji Zumba® Education Specialist jest jedną z najbardziej charyzmatycznych prezenterek Zumba® Fitness na świecie. Temperament Sandry porywa do tańca tłumy i sprawi, że po prostu pokochacie jej osobowość. Drugi gość specjalny to Jon Martin. Wybitny Zumba Jammer z Hiszpanii, którego znakiem rozpoznawczym jest umiejętne wplątanie emocji do tańca i wszechstronny styl. Jeżeli chcecie poczuć taniec całym sobą, podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom, to właśnie on zadba o to najlepiej. Jak już się pewnie domyślacie – to nie wszystko. Czekają na Was warsztaty z najlepszymi, doświadczonymi instruktorami z Polski. Imponująca lista sukcesów i ponad dekada doświadczeń tanecznych to podręczny zestaw każdego z nich. Na Małej Arenie zagości DreamTeam Instruktorski w składzie: Łukasz Grabowski, Krzysztof Nowak, Karolina Berezowska, Emilia Furman, Szymon Głodny, Dariusz Selwa, Patrycja Pietrzykowska. Bilety a wydarzenie nabędziecie na eventim.pl

SOBOTA 18.03.2023
9:30 – 12:30 – Jam Session – Jon Martin – tylko dla członków ZIN
13:00 – 14:30 Masterclass FIERCE FACTOR Sandra Harnes
15:00 – 16:00 Warsztaty AFRO FLOW Krzysztof Nowak
17:00 – 20:30 Maraton ROCK YOUR BODY Sandra Harnes, Jon Martin, Krzysztof Nowak, Łukasz Grabowski, Karolina Berezowska, Szymon Głodny, Dariusz Selwa, Emilia Furman.
22:00 – 3:00 Afterparty

NIEDZIELA 19.03.2022
12:00 – 13:30 Masterclass WHO RUN THE WORLD? GIRLS!! Karolina Berezowska, Emilia Furman
13:30 – 14:30 Masterclass 90’s Xplosion Szymon Głodny, Dariusz Selwa, Patrycja Pietrzykowska

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj