Po bardzo emocjonującym spotkaniu Piast zremisował na wyjeździe z Wisłą Kraków 2:2.

To siódmy mecz z rzędu niebiesko-czerwonych bez porażki. Pierwsza połowa należała do wiślaków, którzy zdominowali Piasta. Na szczęście szwankowała ich skuteczność. „Biała Gwiazda” zdobyła wprawdzie gola w 31. minucie (Stefan Savić), ale powinna ich mieć na koncie jeszcze więcej, bo dwa razy piłka obiła słupek i tyle samo poprzeczkę bramki Placha. W drugiej połowie do głosu doszli gliwiczanie, którzy wyprowadzili dwa szybkie ciosy. Ich autorem był Kamil Wilczek. Najpierw gola zdobył z karnego (51. min), a 10 minut później celną główką wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Piast utrzymał je do 71. minuty. Wynik ustalił Dor Hugi. W sobotę, 9 kwietnia zawodnicy Waldemara Fornalika zagrają u siebie z Górnikiem Łęczna (godz. 15.00).