Zapisz mamę na warsztaty makramy!

Jeżeli masz ochotę stworzyć coś pięknego i szybko zapiszesz się na warsztaty makramy w CH FORUM to w najbliższą sobotę, 21 maja, będą czekać na Ciebie profesjonaliści, którzy spowodują, że poznasz tajniki tej sztuki. 
Makrama to znana już w starożytności sztuka plecenia sznurków rękoma, bez użycia szydełka czy drutów. Nie musicie więc specjalnie się przygotowywać, by wziąć udział w tych kreatywnych warsztatach.
Zapisz się lub swoją mamę, a będziecie mogły dać upust wyobraźni oraz zrobić piękną makramę z bawełnianych sznurków, która stanie się ozdobą domu.
Warsztaty odbywają się 21 maja, od 12:00 do 19:20. Zajęcia dla jednej grupy, które trwają 1h 20 min, rozpoczynają w następujących godzinach: 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00. W każdej ze wskazanych godzin w warsztatach weźmie udział 20 osób. 

Te wyjątkowe warsztaty są bezpłatne. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 32 355 73 00. Możesz zgłosić się i zapisać również stacjonarnie, zaglądając do naszego Punktu Informacyjnego w CH FORUM (poziom 0).
W warsztatach mogą brać udział tylko osoby powyżej 16. roku życia. Na warsztaty zapraszamy bez osób towarzyszących, ponieważ plecenie makramy wymaga sprawnych dłoni i pomysłowości, do czego potrzebne jest duże skupienie. Poza tym, dzisiejsze kobiety, a przede wszystkim mamy są w ciągłym ruchu, dlatego chcielibyśmy, by tego dnia znalazły chwilę spokoju, odpoczynku i oddechu od codzienności. Taką atmosferę będziemy tworzyć.
Profesjonalne wsparcie w bezpłatnej nauce plecenia makramy jest rzadkością, dlatego nie zwlekajcie z zapisami! 
Czekamy na Was!

Materiał partnera

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj