Na tej imprezie poczujesz się jak u najlepszych znajomych. Świetna muzyka, rozmowy do białego rana przy kuchennym stole, toast o północy wzniesiony z bliskimi – taki pomysł na sylwestrową noc mają organizatorzy „Domówki” w PreZero Arenie Gliwice. Bawić będziemy się od godziny 20.00 (31 grudnia) do godziny 3.00.

Zapraszają Miasto Gliwice, Centrum Kultury Victoria i PreZero Arena Gliwice. 
Jeśli mowa o ogromnej domówce, to potrzebna jest też wielka chata. Tej nocy „salon” wypełni taneczna muzyka na żywo, gdzie rytm zabawie nadawać będą Rat Kru ze swoim aerobikiem dla oczytanych oraz Mike Rif & Cubania w rytmie salsy. Po północy stery przejmie DJ BABA, rezydent śląskiej aglomeracji, który sięgnie do największych hitów dyskotekowych od lat 80. do teraz.
W „małym pokoju” rządzić będzie DJ Tigre, a to oznacza świetną zabawę i taniec do świtu w rytm muzycznej mieszanki rodem z Dominikany.
Byłeś kiedyś na domówce, gdzie w pewnym momencie najlepsza część imprezy przenosi się do kuchni? U nas pewnie będzie podobnie… Tyle że stoły rozstawimy w ogrodzie pełnym kwiatów (rodem z Alicji w Krainie Czarów). Na naszym garden party czekać będzie sylwestrowe menu. Są tacy, dla których nie ma imprezy bez gier (planszowych i nie tylko). Wiemy, że będziecie chcieli sylwestrową noc zapamiętać na długo. Na pamiątkę zostaną zdjęcia, które zrobicie na specjalnie przygotowanych fotościankach. O północy – niespodzianka (!) – i wspólny toast!
Wstęp na Domówkę to tylko 40 zł (w cenie drink na toast). Bilety i szczegółowe informacje dostępne na stronie ckvictoria.pl.
*Wstęp na wydarzenie dla osób 16+. Poniżej 18. roku życia możliwość wejścia z opiekunem.
* W trakcie realizacji wykorzystane będą lasery, niestandardowe
oświetlenie sceniczne (stroboskop) oraz dym sceniczny.
Jeżeli jesteś osobą ze szczególnymi potrzebami, chcesz wziąć udział w wydarzeniu i masz pytania w kwestii dostępności, skontaktuj się z nami, pisząc na adres kontakt@ckvictoria.pl lub dzwoniąc: 32 444 28 12.

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj