Wizyta u stomatologa nadal przez wielu kojarzona jest z czymś nieprzyjemnym. Na szczęście, nie musi tak być. Potrzebne jest odpowiednie podejście lekarza dentysty skupione na komforcie pacjenta. Od czerwca przy Jasnej 14 A działa gabinet denta point. To właśnie w nim stawia się na dialog i indywidualne podejście do pacjenta.
O tym, jak może wyglądać leczenie skupione na pacjencie mówi stomatolog Ewa Paradysz, właściciel denta point. - Leczenie pacjenta rozpoczynam rozmową i dokładnym wywiadem. Poznaję jego obecny stan zdrowia, oczekiwania i potrzeby. Przygotowuję optymalny plan leczenia, który następnie wspólnie omawiamy, tak by każdy etap były jasny i zrozumiały. Proponując leczenie zawsze zadaję sobie to samo pytanie: czy chciałabym być tak samo leczona i czy leczyłabym tak moich najbliższych? 

denta point to miejsce, w którym zawsze jest czas dla pacjenta

 W gabinecie można skorzystać z pełnego wachlarza zabiegów i badań, by pacjent mógł w jednym miejscu leczyć się kompleksowo.  - Dzięki przeprowadzeniu leczenia kanałowego, jesteśmy często w stanie uratować zęba lub możemy wykonać odbudowę już wcześniej utraconych zębów poprzez wykonanie mostów. Wszystkie zabiegi są wykonywane z ogromną dbałością o detale i nawet wypełnienie zostanie wykonane tak, że będzie nie do odróżnienia od reszty zęba -  wyjaśnia właścicielka.

Światowe standardy w Gliwicach

Gabinet znajduje się przy ul. Jasnej 14A i wyposażony jest m. in. w pracownię rentgenowską, mikroskop stomatologiczny, sprzęt do bezbolesnego znieczulania. Doświadczenie lekarzy i najnowocześniejszy sprzęt zapewniają jakość leczenia odpowiadającą najwyższym światowym standardom.

Darmowy przegląd stomatologiczny

Do końca października w gabinecie denta point można zapisać się na bezpłatny przegląd. W czasie wizyty lekarz oceni stan zębów, doradzi jak najlepiej je pielęgnować oraz w razie wskazań zaproponuje odpowiednie leczenie. Zapisywać można się telefonicznie pod numerem 664 853 263 lub za pośrednictwem strony internetowej: https://dentapoint.pl

PROMOCJA 

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj