UWAGA KONKURS! Do zdobycia 5-dwuosobowych zaproszeń do Parku Miniatur, Warowni Inwałd, Mini Zoo Kucyk z przejazdem Ciuchcią .

Park Miniatur „ŚWIAT MARZEŃ” to miejsce o niezwykłym charakterze, gdzie pomysłowo zaprojektowane alejki prowadzą do modeli przedstawiających najsławniejsze cuda architektoniczne świata i Polski. Tegoroczną nowością jest największy w Europie odcinek Wielkiego Muru Chińskiego w skali 1:2, po którym zwiedzający będą mogli wybrać się na spacer oraz Egipt Spinning Coaster – kolejka rodzinna z wirującymi wagonikami. Ponadto niezapomniane wrażenia zapewnią atrakcje lunaparkowe dla każdej grupy wiekowej. Przekraczając podwoje Warowni cofamy się w czasie do XV wieku. Grodu pilnują smoki, czające się w pomiędzy krętymi ścieżkami, a w osadzie animatorzy wprowadzą w arkana dawnych rzemiosł.

 

Wycieczka zaczarowaną ciuchcią do Rodzinnych Parków w Mini Zoo „KUCYK” to świetna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. W parku zwierząt można zobaczyć gatunki zwierząt bardziej lub mniej znanych (szop pracz, małpki kapucynki, ostronosy, jeżozwierze, osiołki, strusie, kozy, baranki, itp.), w sezonie 2020 pojawiły się nowe zwierzęta: surykatki, sowa śnieżna. W Mini Zoo znajdują się także inne atrakcje: park tarasów widokowych, park zabaw, wioska przyrodniczo-leśna, przejażdżki konne dla dzieci. Nowością są także paleniska grillowe w różnym klimacie, to idealne miejsca na spotkanie z rodziną czy też ze znajomymi. Mini Zoo zaprasza także na noce w namiocie pod gwieździstym niebem z nieustannie palącym się ogniskiem.

Konkurs!

Do wygrania 5 dwuosobowych zaproszeń do Parku Miniatur, Warowni Inwałd, Mini Zoo Kucyk z przejazdem Ciuchcią .   

przesłać odpowiedź na pytania : Wystarczy na adres biuro@nowiny.gliwice.pl

 

1. Jakie nowości pojawiły się w Parku Miniatur w Inwałdzie w sezonie 2020?

 

2. Jakie nowe zwierzęta pojawiły się w Mini Zoo w Inwałdzie już w sezonie 2020?

 

Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście do Parku Miniatur „Świat Marzeń” , Warowni Inwałd oraz Mini Zoo Kucyk z przejazdem Ciuchcią do wykorzystania do 31 października 2020.

Pomocne informacje na : www.parkminiatur.com  i www.agrokucyk.pl

Termin rozstrzygnięcia: 04.07.2020 r.

Zwycięzców powiadomimy e-mailem.  

Regulamin konkursu:  https://www.nowiny.gliwice.pl/regulamin--konkursy

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj