Karty podarunkowe dla najlepszych w grze „Piłka czy siłka”. Na stronie forumgliwice.online ruszyła nowa wiosenna gra. Od 4 do 15 maja wystarczy wejść, zalogować się i ćwiczyć formę na lato oraz zbierać nagrody!
W ciągu 11 najbliższych dni okaże się, kto będzie najlepszy w ciskaniu piłek. 

Od 4 do 15 maja każdy, kto zaloguje się na forumgliwice.online, może spróbować swoich sił w grze „Piłka czy siłka”.
Zasady są bardzo proste. Uczestnik ma do dyspozycji swoją armatkę. Za jej pomocą zbija toczące się po planszy piłki. Wyrzucane przez niego piłki mają łączyć się z tymi z planszy. Gdy obok siebie znajdą się co najmniej trzy piłki tego samego rodzaju, zostają one zniszczone. Gra zakończy się zwycięstwem, jeżeli znikną wszystkie piłki, a przegraną, jeżeli piłki dotrą do końca trasy. Gra podzielona jest na plansze o zróżnicowanym stopniu trudności.

Zwycięstwo oznacza przejście do kolejnej planszy, aż do zaliczenia ostatniej z nich. 
Za każde zbicie piłek przyznawane są uczestnikowi punkty. Liczba zebranych podczas rozgrywki punktów decyduje o miejscu w rankingu. Uczestnik otrzymuje więcej punktów, gdy uda mu się stworzyć układ, w którym po usunięciu piłek jednego rodzaju automatycznie zostaną również usunięte otaczające ją piłki. Wynikiem gry jest liczba punktów, jakie uczestnik zdobędzie na wszystkich poziomach. 
 - To fantastyczna forma zabawy. Wierzę, że w najbliższych dniach poznamy wielu wytrawnych graczy, którzy lubią się sprawdzać i kochają rywalizację – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Na uczestników gry czekają cenne nagrody w postaci kart podarunkowych forum Gliwice o wartości 300, 200, 100 i 50 zł.
A już 7 maja w CH Forum w Gliwicach, na scenie głównej będzie można dodatkowo wziąć udział w szybkiej rozgrywce z nagrodami!
Udział w grze jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zgłoszeń.
Logujcie się na forumgliwice.online i ciskajcie, ile wlezie!

Materiał partnera