FERIE 2020 W FORUM GLIWICE: GRYWALIZACJA Z NAGRODAMI

Już w poniedziałek (13 stycznia) w gliwickim CH FORUM startuje Wirtualna Olimpiada Feriowa. Na jej uczestników czekają super nagrody, m.in. karty podarunkowe o wartości 500 i 300 zł, zabawki, tablet, Playstation 4 i laptop. Wyniki będzie można poprawiać w nieskończoność, a grywalizacyjne emocje potrwają aż do 25 stycznia.


Podczas ferii codziennie od godz. 10:00 do 19:00 będzie można spróbować sił w którąś z gier w technologii VR oraz rodzinną grę „zręczniościówkę”. W Wirtualnej Olimpiadzie Feriowej będą zjazdy na nartach i sankach, skoki narciarskie, a także rzucanie śnieżkami, rodzinny bieg na nartach czy toczenie kuli śnieżnej.


Przepustką do olimpijskich zmagań jest paragon za zakupy na kwotę zaledwie 30 zł, dokonanych w CH FORUM w dniach trwania akcji. Każdy „Olimpijczyk” otrzyma swoją kartę gracza, na której zapisywane będą jego zimowe wyczyny. Oprócz tego najlepsze wyniki emitowane będą na widocznym monitorze.


Na igrzyskach w CH FORUM zawsze będzie okazja do poprawienia wyniku. Do każdego następnego podejścia upoważnią kolejne paragony. I tak aż do soboty, 25 stycznia, do godz. 18:00. Bo już godzinę później (19:00) wielki finał i ogłoszenie zwycięzców Olimpiady w CH FORUM, z wręczeniem sześciu głównych nagród.


W sumie do zdobycia jest ponad 80 nagród, gdyż otrzyma ją w każdej dyscyplinie gracz z najlepszym wynikiem dnia.


Organizatorzy przewidzieli trzy kategorie wiekowe oraz jedną rodzinną i przypisali do nich dyscypliny:


  • Wiek do lat 10: zjazd na sankach w wirtualnej rzeczywistości.

  • Wiek 11-16 lat: zjazd na nartach w wirtualnej rzeczywistości.

  • Wiek powyżej 17 lat: skoki narciarskie w wirtualnej rzeczywistości.

  • Kategoria rodzinna (minimum 2 osoby, w tym 1 rodzic bądź opiekun):
    I etap - rzucanie śnieżkami, II etap – bieg rodzinny na nartach, III etap – toczenie kuli.O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43.000 m kw. pow. handlowej
i 120 najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Świetna lokalizacja, doskonałe połączenie z siecią drogową i transportem publicznym oraz rzesza lojalnych klientów to główne czynniki sukcesu FORUM. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne.

Wśród najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, CCC, Deichmann, Douglas, H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA,
Home&You. Część rozrywkowa FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach oraz klub My Fitness Place.

Strefa restauracyjna o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce to przyjemne miejsce spotkań mieszkańców Gliwic, dodatkowo stanowiące o atrakcyjności rynkowej centrum handlowego. W centrum pod nazwą Biblioforum działa także jedyna w swoim rodzaju filia biblioteki publicznej. Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

FORUM Gliwice jest laureatem prestiżowych nagród branżowych. Najważniejsze z nich to:

  • Silver Solal Marketing Awards by ICSC w 2014, 2013, 2012, 2010, 2009;

  • 2011 International Property Awards – Highly Commended;

  • Wyróżnienia w programie PRCH Retail Awards w 2011 i 2015 r.;

  • Nagrody Główna w konkursie PRCH Retail Awards w latach 2012 i 2016.

MATERIAŁY PARTNERA

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj