300 kuponów na słodki poczęstunek w kawiarniach Grycan i Mount Blanc, ale najpierw krótki quiz na wesoło, w którym dziadkowie i babcie odpowiedzą na pytania wnuczków i odwrotnie. Ponadto kreatywne warsztaty, podczas których powstaną eko-torby z firanek. Okazją do nich jest nie tylko święto ukochanych seniorów, lecz także przypadający na niedzielę (23 stycznia) Dzień Bez Opakowań Foliowych. To wszystko już w piątek i sobotę (21-22 stycznia) w gliwickim CH FORUM.

BABCIU, DZIADKU! ZAPRASZAM WAS DO FORUM
Wnuczkowie mogą zaprosić do CH FORUM babcie i dziadków na kawę, ciastko lub czekoladę na gorąco, a sami dostaną lody. W specjalnej promocji czeka aż 300 voucherów, które pomogą im słodko spędzić czas ze swoimi ukochanymi seniorami w kawiarniach Grycan lub Mount Blanc. Przy okazji zabawią się w krótki quiz na wesoło, w którym dziadkowie i babcie odpowiedzą na pytania wnuczków i odwrotnie.
Później już będą tylko same słodkości. Do wyboru są następujące zestawy promocyjne:
1. „Poczęstunek dla babci lub dziadka”, czyli kawa + ciasto tiramisu od Grycana – 100 sztuk.
2.  „Poczęstunek dla wnuczka /wnuczki”, czyli 2 gałki lodów Grycan – 100 sztuk.
3. Kawa + czekolada na goraco od Mount Blanc dla babci/dziadka z wnukiem/wnuczką – 100 sztuk.

Kupony promocyjne będzie można odbierać od piątku 21 stycznia (do wyczerpania  puli, jednakże nie dłużej niż do 28 stycznia) w punkcie informacyjnym. Liczy się kolejność zgłoszeń. Po odbiór należy stawić się w parach wnuczek lub wnuczka /babcia lub dziadek, aby wziąć udział w quizie. Skorzystanie 
z promocji nie wymaga dodatkowych zakupów. Vouchery będzie można realizować  do 28 lutego.

FIRANÓWKI ZAMIAST FOLIÓWEK. GRATKA DLA WNUCZĄT, BABCI I DZIADKA
CH FORUM ma także sposób na kreatywne spędzenie czasu z dziadkiem i babcią. Zarazem pomysł, 
który pomoże być bardziej eko. Okazją ku temu jest przypadający na niedzielę (23 stycznia) Dzień Bez Opakowań Foliowych. 
CH FORUM połączyło jedno z drugim i zorganizowało warsztaty, podczas których razem z gliwickimi rękodzielniczkami ich uczestnicy wykonają eko torby z… firanek! Świetnie sprawdzą się jako opakowania na różne  przedmioty, zakupy, a nawet żywność. CH FORUM mówi: Nie pakuj się w plastik! Zamiast foliówki stosuj firanówki. Podczas zajęć będzie można także wykonać kwiaty-upominki, które będą oryginalnym prezentem dla babć i dziadków. Warsztaty odbędą się na Scenie Głównej, w piątek (21 stycznia, godz. 14-19) oraz w sobotę (22 stycznia, godz. 12- 17). Udział w nich jest bezpłatny.

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH
FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum 
Gliwic. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora,  SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa - jedna z nielicznych w Polsce - filia miejskiej biblioteki publicznej.
Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych 
w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj