Z trzema medalami wrócili z Mistrzostw Polski  Młodzików pięściarze GUKS Carbo. Ten najcenniejszy złoty medal wywalczył Jakub Marcinów. Na drugim stopniu podium stanął Michał Baumann, a trzecie miejsce zajął Tymoteusz Dawicki.

Marcinów walczył w kategorii wagowej do 52 kg. W finałowej walce wygrał 5:0 z Aronem Gwoździem z Boxing Team Chojnice. Marcinów w swojej kategorii wiekowej stawał już na podium mistrzostw Śląska i wygrywał walki na prestiżowych turniejach, ale to jego pierwszy i w pełni zasłużony medal na mistrzostwach Polski.
Baumann rywalizował w kategorii do 46 kg. Dla niego były to pierwsze tak poważne zawody i srebrny medal jest ogromny sukcesem, ale też sporą niespodzianką. Jego walka finałowa z Adrianem Drewnowskim była ozdobą tego turnieju. Gliwiczanie przegrał minimalnie na punkty - 2:3.
Dawicki walczył w kategorii do 75 kg. Dla niego też to był debiut w tak ważnym turnieju.  Trzecie miejsce to jednocześnie jego życiowy sukces i na pewno motywacja do jeszcze cięższej pracy. W klasyfikacji drużynowej GUKS Carbo zostało sklasyfikowane na czwartym miejscu, a Okręg Śląski zajął 1 miejsce.
Obecnie trenerem GUKS Carbo jest Ukrainiec Wiktor Ledbiediew. Przed nim młodych pięściarzy Carbo szkoliła Martyna Schunke. Świeżo upieczonych medalistów będzie można zobaczyć na żywo 15 października. Wówczas w  Gliwicach w hali sportowej przy ul Kozielskiej odbędzie się trzecia edycja PZO Boxing Day.