W sobotę, 25 września na lodowisku w Bytomiu Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich zmierzy się z drużyną TVN 24. 
Na tafli zobaczymy m.in. Mariusza Czerkawskiego, Macieja Maleńczuka, Mariusza Kałamagę a także Tomasza Olbartowskiego i generała Romana Polko. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rehabilitację poszkodowanego w wypadku bytomskiego dżudoki Łukasza Wysockiego.

Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich istnieje od 2003 roku i występowała już m.in. w Warszawie, Katowicach, Toruniu. Ostatni ich pojedynek z zespołem TVN 24 zakończył się wygraną dziennikarzy.
Mecz rozpocznie się w najbliższą sobotę, 25 września o godz. 17. Cegiełka kosztuje 20 zł. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rehabilitację Łukasza Wysockiego, dżudoki UKS Feniks Bytom. Medalista mistrzostw Polski młodzików i juniorów w wyniku nieszczęśliwego upadku na trampolinie doznał uszkodzenia rdzenia w odcinku szyjnym.

Gospodarzem wydarzenia jest Miasto Bytom oraz KH Polonia Bytom, a partnerem Fundacja Petralana. Sponsorami są MMG i Paweł Kobyliński, prezes HH Poland, który w trakcie meczu organizować będzie zbiórkę maskotek dla małych pacjentów Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach.

Bilet cegiełka uprawniający do wejścia na mecz kosztuje 20 złotych i jest do nabycia w sekretariacie klubu KH Polonia Bytom, który znajduje się w Hali Lodowiska im. Braci Nikodemowiczów - wejście B (VIP - po prawej stronie od wejścia głównego). Sprzedaż prowadzona jest od poniedziałku do piątku od godz. 10 do 14 oraz dodatkowo w środę od godz. 17 do 19.
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj