TAK! Te słowa wypowiada około 140 000 par rocznie deklarując sobie miłość do końca życia. 

Zanim ten moment nadejdzie są jeszcze zaręczyny, a po nich rusza cała machina przygotowań w której bierze również udział najbliższa rodzina. Organizacja wspaniałego wesela to nie lada wyczyn!
Wychodząc naprzeciw 10 kwietnia 2022 roku odbędzie się druga edycja alternatywnych i kameralnych Targów Ślubnych w Starej Szwajcarii w Gliwicach. Pod jednym dachem spotkają Państwo TOP OF THE TOP śląskiej branży ślubnej. Od projektantów mody po najlepsze cukiernie, jubilerów czy szkoły tańca.

Dla każdej pary, która w najbliższym czasie planuje swoje wymarzone przyjęcie jest to wspaniała okazja żeby poznać najnowsze trendy, inspiracje lub po prostu skorzystać z rabatów czy nagród przygotowanych przez Naszych usługodawców! Stara Szwajcaria to miejsce, w którym zwracamy uwagę na detale, bo to one sprawiają, że każde przyjęcie jest dla zakochanych wspaniałym przeżyciem, a później wspomnieniem. Dlatego tak istotnym jest to z kim współpracujemy, cukiernie, firmy florystyczne, dekoracje stołów, barmani, animatorzy dla dzieci czy auto jakim para młoda przyjedzie pod salę.

Pragniemy też przedstawić w tym dniu Naszą ofertę dla tych, którzy nie wybrali jeszcze Swojego wymarzonego miejsca na wesele. Szeroka oferta menu, kilka pakietów napojów to tylko mała część tego co mamy w Swojej ofercie. Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe, konferencje, wesela międzynarodowe, pomagamy w organizacji ślubów w plenerze w samym sercu Parku Szwajcaria.
Jednym słowem, mnóstwo atrakcji, show, pokaz kolekcji sukni ślubnych i wyjątkowa atmosfera – 10 kwietnia br. Start godzina 12:00 Gliwice ul. Łabędzka 6.
Bilety w cenie 5 zł do zakupienia w dniu wydarzenia.

Materiał partnera

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj