Piotrków Trybunalski gościł uczestników Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów Full Contact w kickboxingu. Bardzo dobrze spisali się w tych zawodach reprezentanci Najemnika Gliwice.

Na drugim stopniu podium stanęła 16-letnia Justyna Ciborska (kategoria wagowa plus 60 kg). Sukces tym cenniejszy, że młoda gliwiczanka po raz pierwszy startowała w tak trudnej odmianie kickboxingu. Justyna w finale przegrała na punkty z mistrzynią Polski K1 Magdaleną Kazek.
Szanse na złoto miał Szymon Wąs. Walcząc w kategorii wagowej 91 kg, wygrywał koncertowo walki eliminacyjne. Do złota było o krok, lecz poważna kontuzja prawego przedramienia wykluczyła naszego zawodnika z dalszego uczestnictwa w mistrzostwach i ostatecznie wywalczył on brąz.